fbpx

Alesta Çamaşırhane – Yıkama Fabrikası

Orhaniye Mah. Döşeme sk. No:21 z1 Marmaris/MUĞLA

info@alestacamasirhane.com

Her Gün 09:00 - 00:00

(+90) 546 188 48 48

En iyisini yapmak için çalışıyoruz.

Kuru Temizleme ve
Çamaşırhane

Bütün hizmetlerimiz (kuru temizleme, yıkama ve daha pek çok şey), bir telefon kadar yakınınızda. Tecrübemiz, samimi ve güvenilir kadromuz ile birlikte, her an yeni ve en kaliteli hizmeti verme çabası içerisindeyiz. Çamaşırlarınızın renkleri ya da boyutları asla  fark etmez. Siz nerede iseniz, biz de oradayız.

0
Yıkanan Kıyafet
0 +
Mutlu Müşteri
0
Profesyonel Makina

Hakkımızda

Kurulduğumuz 2016 yılından bu güne değin, başlangıç ilkelerimizden ödün vermeden, hem  şehrin ve hem de Ege bölgesinin en  önde gelen firması olmaya hep devam ettik.  Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibimiz, bizi öncü firma olarak tutmaya ve ilerlemeye devam ettirdi.

Kurulduğumuz günden beri,  çalışma kapasitemizi her zaman arttırmaya, alanında uzman ekiplerle çalışmaya özen göstermekteyiz.  Marmaris’teki ana fabrikamız dışında, hem yatlara yönelik bot servislerimiz ve hem de Ege’nin çeşitli bölgelerine yönelik araçla servislerimiz vardır.

Alesta  Çamaşırhane Ailesi olarak; öncelikle size ve giysilerinize önem veriyoruz.  Bu nedenle müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Sektördeki  yenilikleri takip ederek, bu memnuniyeti en üst seviyeye çıkarma uğraşı içindeyiz.

Misyonumuz

Bizi tercih etmiş olan müşterilerimize en iyi kalitede hizmet vermek ve bu kalite yaklaşımını bir standart haline getirmek. Bu nedenle de müşteri memnuniyeti ve beğenisini elde etmek.

Vizyonumuz

Çevreye ve doğaya saygılı bir yaklaşım ve çalışma tarzı geliştirmek; bunların ışığında temizliği, dünya ve doğa olarak bir bütün şeklinde ele almak.

WeCreativez WhatsApp Support
Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!
👋 Hemen konum gönderin, aynı gün çamaşırlarınızı alıp, aynı gün teslim edelim!